Masaż gorącymi kamieniami

Przy takiej pogodzie, jaką mamy na zewnątrz nie sposób nie wspomnieć o jakimś rozgrzaniu..;) Mam na myśli masaż gorącymi kamieniami.

Chciałam Was serdecznie zaprosić na godzinny relaks w miłej atmosferze… Myślę, że każda z nas powinna sobie pozwolić na odrobiną relaksu i rozpieszczenia w tak mroźne wieczory. Doskonałym rozwiązaniem będzie umówienie się na masaż kamieniami.

masaż kamieniami

 

Masaż kamieniami-dla kogo?

Gdy bolą Cię mięśnie i drętwieją Ci ręce, masz stargane nerwy lub złą przemianę materii, wtedy koniecznie daj się obłożyć kamieniami! Nie tylko odprężysz się i odświeżyć ale wstaniesz z nową energią do życia!

Masaż jest polecany aktorom, czy modelkom. Korzystają z niego takie gwiazdy jak Mel Gibson, czy Naomi Campbell. Masaż kamieniami pochodzi z Dalekiego Wschodu i był już stosowany w starożytności. Filozofia zakłada jedność ciała i ducha, opiera się na teorii przepływu energii przez organizm. Masaż stymuluje działanie gruczołów, wydzielających hormony, umieszczonych w naszym organizmie, odpowiedzialnych za jego sprawne funkcjonowanie są to ośrodki energii tzw. czakry.

 

 

Masaż jest tak prawdę dla każdego, nie tylko pozwoli się zrelaksować ale  przyniesie ulgę w bólu, jeżeli masz problemy z kręgosłupem, bólem szyi i chorobami stawów to kamienna terapia będzie idealna . Pomoże doładować wnętrze osobom zestresowanym i przemęczonym-jak wiadomo w dzisiejszych czasach takich osób nie brak, ciągle jesteśmy narażeni na stres. Wystarczy jeden zabieg aby poczuć się jak nowo narodzony i naładować akumulatory. Odsuniemy od siebie smutek i przygnębienie, a w zamian za to powróci do nas chęć i radość życia. Bezsenność zniknie, a codzienne kłopoty już nie będą tak przytłaczające.

Kiedy wykonać masaż?

Najlepszy czas na masaż jest po pracy i po załatwieniu ważnych spraw. Po nim nie będziesz już myśleć o problemach, jedyne na co będziesz mieć ochotę to położenie się w ciepłym łóżku aby przedłużyć tę chwilę relaksu i wyciszenia. Rezultaty osiągnie się już po trzech półtoragodzinnych seansach.

 

Magiczny czarny marmur i bazalt

Do masażu wykorzystuje się czarny marmur i bazalt. Czarny marmur to skała  pochodzenia wulkanicznego.  Bazalty są wydobywane z dna oceanów na obszarach o dużej aktywności wulkanicznej, jak na przykład Hawaje czy Bali. Kamienie są owalne i idealnie gładkie, wyszlifowane przez piasek i fale, co ułatwia poślizg na skórze. Pobudzają dotlenienie organizmu i krążenie.

gorące kamienie

Jak przebiega masaż?

Do masażu trzeba się rozebrać, zostaje się w specjalnej jednorazowej bieliźnie. Kładziesz się na łóżku na plecach bądź brzuchu, w zależności od rodzaju dolegliwości. Potem na Twoim ciele ułożone zostaną kamyki w okolicach czakr. Następie dwoma kamieniami, zanurzonymi wcześniej w oliwie i w olejku aromaterapeutycznym, zostaje masowane Twoje ciało. Ciepło płynące z kamieni i relaksacyjna muzyka wydobywająca się z głośników, rozluźni spięte mięśnie, organizm zacznie pozbywać się toksyn, skóra staje się bardziej elastyczna dzięki dotlenieniu.

 

 

Ten niezwykle przyjemny masaż pozwoli bez problemu zredukować zmęczenie i stres, których, jak wiadomo, każdy z nas ma pod dostatkiem…

Jeśli chcesz poczuć przypływ pozytywnej energii, przywrócić harmonię ciała i umysłu – zapraszamy, chętnie Ci w tym pomożemy…

 

 

 

Ania Tabaj

Leave A Comment

You must be logged in to post a comment.

Top