To nasze urodziny! Równo pięć lat temu zarejestrowałam firmę. Z lekkim niepokojem – bo jednak był to ogromny krok w nieznane i wielkie wyzwanie, ale przede wszystkim z radością i entuzjazmem. Znacie mnie, jestem niepoprawną optymistką! Swój zawód uwielbiałam i uwielbiam, dlatego cieszyłam się, że będę miała własny salon.

Przez te pięć lat dużo się zmieniło. Zmieniła się ekipa – teraz mam dwie wspaniałe kosmetyczki Anię i Madzię oraz menadżerkę Angelikę. Zmieniła się lokalizacja – z ulicy Michałowskiego powiększyliśmy salon, przenieśliśmy się na ulicę Długą oraz poszerzyła się nasza oferta – ciągle dodajemy nowe zabiegi i kupujemy nowe sprzęty, żeby jeszcze efektywniej dbać o urodę Klientek.

Tylko jedno się nie zmieniło – to, że Klientki Dream Factory są najcudowniejsze na świecie i praca z nimi to prawdziwa przyjemność! DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI JUŻ OD 5 LAT! I mam nadzieję, że będziecie jeszcze przez wiele wiele następnych!

 

Na zdjęciu: Magda, Ania, Panie Praktykantki, Angelika i Pani Bożenka szkoleniowiec z Thalgo (a szefowa robiła zdjęcie:))

 

my

 

Anna Kołodziejczyk

 

 

Leave A Comment

You must be logged in to post a comment.

Top