Madzia – nowa stażystka

Od dzisiaj w salonie Dream Factory przywita Was nowa uśmiechnięta buzia. Niektóre z Was pewnie pamiętają Madzię, która rok temu była u nas na praktyce (rozpieszczała wtedy Klientki niezwykle profesjonalnym masażem stóp i dłoni). Po odbyciu praktyki Madzia skończyła szkołę kosmetyczną, zrobiła kurs przedłużania rzęs 1:1, a teraz wróciła do Dream Factory jako stażystka (tak między nami mówiąc, to załatwienie tego stażu trochę trwało; Urząd Pracy nie spieszył się z wydaniem decyzji…).

Madzia to artystyczna dusza. Cudownie ozdabia paznokcie, świetnie przedłuża rzęsy, pakuje prezenty (cenna umiejętność przed Świętami!) i jest niezastąpiona przy zadaniach wymagających zdolności manualnych. Poza tym to niezwykle ciepła, życzliwa i pozytywnie nastawiona do życia osoba. Sama jej obecność poprawia nam humor.

Plan jest taki, że chcę „wychować” nową stażystkę na swoją zmienniczkę – Madzia będzie uczyć się wielu nowych rzeczy, uczestniczyć w szkoleniach i szlifować swój kosmetyczny warsztat. Witamy Madzię w zespole Dream Factory!

Leave A Comment

You must be logged in to post a comment.

Top