Pogromca naczynek – cold marine

Cera naczynkowa jest przypadłością głównie kobiecą. Nasza skóra jest cieńsza i wrażliwsza na bodźce zewnętrzne niż skóra męska, dodatkowo estrogeny działają rozluźniająco na mięśniówkę naczyń. Pierwsze widoczne rozszerzone naczynka mogą pojawić się już u nastolatek – głównie tych, które lubią mocno się opalać. Nasilają się jednak po trzydziestce, gdy ilość kolagenu produkowanego w skórze zmniejsza się, a tym samym pogarsza mikrokrążenie.  Jak dbać o taka cerę, by zatrzymać niekorzystne zmiany?

COLD MARINE PROGRAM-ZABIEG DLA SKÓR WRAŻLIWYCH Z ROZSZERZONYMI NACZYNKAMI

Rumieńce na twarzy świadczą o słabości naszych naczyń krwionośnych. Cera naczynkowa wymaga naprawdę specjalnej opieki, należy dokładnie wiedzieć jak ją pielęgnować aby nie pogorszyć swojego stanu. Warto zatem rozważyć zabieg, który uszczelni nasze naczynka.

cold-marine

Skóra wrażliwa to skóra o nadmiernej reaktywności na bodźce zewnętrzne. Pieczenie, ogólne zaczerwienienie, swędzenie i podrażnienie to zaledwie kilka z wielu oznak dyskomfortu odczuwanego przez osoby ze skórą wrażliwą. Firma THALGO opracowała program do pielęgnacji, który ma za zadanie ukoić  skórę, złagodzić jej podrażnienia i uszczelnić rozszerzone naczynia krwionośne.

Naturalne aktywne składniki, otrzymane dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologi, redukują powierzchowną wrażliwość skóry i zmniejszają reakcje komórek skóry na agresywne czynniki.

Wskazania: skóra naczyniowa, cienka, wrażliwa, skłonna do zaczerwień i podrażnień, trądzik różowaty.

Cel: zabieg ma na celu wzmocnić i uszczelnić ściany naczyń krwionośnych, złagodzić podrażnienia, zmniejszyć wrażliwość skóry na czynniki zewnętrzne poprzez wzmocnienie funkcji immunologicznych komórek Langerhansa.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki zawarte w preparatach, temperatura poniżej 5 stopni Celsjusza, powierzchowne uszkodzenia naskórka (mikrourazy), skóra trądzikowa.

Działanie: łagodząco-kojące, nawilżające, odżywcze.

naczynka baner

Pamiętajcie! aby co 10-14 dni używać peelingu ale wyłącznie enzymatycznego! Pellingi ziarniste dodatkowo pogorszą stan cery naczynkowej. Używając peelingu enzymatycznego zetrzecie martwy naskórek, dzięki czemu pobudzicie komórki do odnowy, skóra stanie się grubsza i bardziej odporna na bodźce zewnętrzne. Cera naczynkowa jest bardzo delikatna więc należy obchodzić się z nią ostrożnie.

Mleczka do demakijażu, czy toniki warto wybierać te przeznaczone do skóry naczynkowej lub alergicznej. W żadnym wypadku nie wybierajcie produktów, które mają w swoim składzie alkohol etylowy, aceton, mentol, mocznik, kwas witaminy A oraz glikol propylenowy.

Ania Tabaj

 

Wszystkie wpisy

Bądź naturalnie piękna na swój ślub!

Upiększymy
Wydepilujemy
I zrelaksujemy przed ślubem!

Atrakcyjne pakiety dla par młodych jak i również na wieczory panieńskie!

Zobacz więcej

Aktualne promocje

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy

Bądź naturalnie piękna na swój ślub!

Upiększymy
Wydepilujemy
I zrelaksujemy przed ślubem!

Atrakcyjne pakiety dla par młodych jak i również na wieczory panieńskie!

Promocja trwa do: do odwołania

Masaż kryształem górskim w prezencie!

Umów się na Masaż Japoński Cosmolifting a masaż kryształem górskim Crystal Cosmolifting dostaniesz od nas w prezencie!

Promocja trwa do: do odwołania