Poznaj nas

Dream Factory powstało z myślą o osobach, które chcą zadbać o swój wygląd  kompleksowo, oraz spędzić czas w przyjaznej atmosferze. Upiększamy, depilujemy i relaksujemy od 2010 roku!  wraz z naszym zespołem tworzymy przyjazną, rodzinną atmosferą. W Salonie  każdy klient może poczuć się wyjątkowo, ponieważ  kochamy swoją pracę i to co robimy jest naszą pasją.

Preferujemy naturalne, klasyczne stylizacje, Pracujemy głównie niechemicznymi kosmetykami. 

Serdecznie zapraszamy do Dream Factory!

Nasz personel

Anna Kołodziejczyk

Kosmetyczka, makijażystka i właścicielka salonu

 

Właścicielka salonu. Kosmetyczka i makijażystka, która kocha swoją pracę. od 2007 roku pracuje w salonie kosemetycznym gdzie upiększa, depiluje i relaksuje klientki/

 

Ukończyła 3 letnią francuską szkołę charakteryzacji, stylizacji i makijażu z dyplomem Stylista i Makijażysta profesjonalny, oraz zdobyła dyplom technika usług kosmetycznych  w renomowanej szkole przy ulicy Wietora w Krakowie.   Potrafi odpowiednio dobranym zabiegiem z każdej klientki/klienta wydobyć naturalne piękno. Specjalizuje się w makijażu ślubnym i makijażu biznesowym. Ponadto oprócz pracy w salonie uczestniczy  jako makijażystka w  sesjach zdjęciowych prywatnych, ślubnych i biznesowych, oraz przy nagraniach wideo.

 

Specjalizuje się również w depilacji ciała woskiem, w tym szczególnie depilacji intymnej damskiej i męskiej,  w której króluje  w Krakowie. Stworzyła  własną  autorską metodę najszybszej depilacji bikini w 15 min. 

 

Oprócz wykonywania depilacji i wizażu kocha również wykonywać masaże twarzy i ciała.: liftingujące i relaksujące.

Poza upiększaniem kobiet i relaksowaniem swoich klientek/klientów jej pasją są podróże, Bachata,łyżworolki, joga i medytacje.

Stawia na zdrowy styl życia. Wegetarianka, która żyje bez cukru i unika chemii. Mama 7 letniej Hani. 

Jest zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona, komunikatywna i bezpośrednia.

 

Dzięki niej Dream Factory od przeszło 13lat jest miejscem, do którego wszyscy chętnie wracają ze względu na panującej tam atmosferę. Anna nie tylko wykonuje zabiegi wizażowe i kosmetyczne. Jest przede wszystkim osobą, która zaraża swoją pozytywną energią i motywuje ludzi do zdrowego stylu życia.