Makijaż biznesowy

Makijaż biznesowy – idealny na rozmowę kwalifikacyjną, ważne spotkanie, czy lunch z kluczowymi klientami. Konieczny przed zdjęciami do portfolio czy CV. Jego zadaniem jest wydobycie z Ciebie cech takich jak: profesjonalizm, kompetencja, niezawodność. Ale również – jak w przypadku każdego makijażu – kobiecości i atrakcyjności. Makijaż biznesowy doda Ci pewności siebie w ważnych chwilach w Twoim życiu zawodowym, a może nawet – kto wie? – przechyli szalę zwycięstwa na Twoją stronę!

Makijaż biznesowy to rodzaj makijażu dziennego. Jest dyskretny i elegancki. Jego podstawą jest nieskazitelna cera – dlatego za pomocą korektorów, fluidów i pudrów należy ukryć wszystkie niedoskonałości cery (która z nas ich nie ma!) oraz wydobyć jej blask i urodę. W makijażu biznesowym ważne są oczy. Powinny być podkreślone przy użyciu delikatnych kolorów – beżów, jasnych brązów, szarości. Jeszcze tylko wymodelowanie twarzy oraz muśnięcie policzków różem – i jesteś gotowa do zupełnie nowych (biznesowych) podbojów!

P.S. Pamiętaj, że dopełnieniem makijażu biznesowego są dłonie z wypielęgnowanymi paznokciami. Polecam manicure francuski albo neutralny kolor jak beż czy jasny róż. Przed ważnym spotkaniem radzę zrobić manicure hybrydowy, z którym nie grożą Ci odpryski czy złamany paznokieć.

 

Leave A Comment

You must be logged in to post a comment.

Top