Makijaż ślubny

Ślub to najważniejszy dzień w życiu każdej kobiety. Tysiące zdjęć, oczy wszystkich skierowane na Pannę Młodą, milion emocji… Chyba nie przesadzę, pisząc, że makijaż ślubny to najważniejszy makijaż w życiu kobiety. Zdecydowanie, w Tym Dniu makijaż musi być perfekcyjny!

Dla mnie jako dla wizażystki każdy ślubny makijaż to prawdziwe wyzwanie. Przede wszystkim – choć jest pewien typ makijażu ślubnego, który można nazwać standardowym, szczegóły poniżej – każdy makijaż ślubny jest inny. Dlaczego? Po pierwsze, bo każda Panna Młoda jest inna. Mam tu na myśli typ urody, kondycję skóry, suknię… Po drugie, bo każdy Ślub jest inny. Pora roku, miejsce, rodzaj planowanych zdjęć (sesja plenerowa, czy może tylko zdjęcia we wnętrzach) – to wszystko trzeba brać pod uwagę przy doborze makijażu. Po trzecie, różne są oczekiwania moich Klientek. Podczas gdy jedna Panna Młoda chce wyglądać delikatnie, naturalnie i niewinnie, druga pragnie być Panną Młodą z pazurem… Moim zadaniem jest zdobyć te wszystkie informacje, połączyć w całość i… wyczarować najpiękniejszą Pannę Młodą na świecie 🙂 Już kiedyś to pisałam i pewnie jeszcze niejeden raz powtórzę – każda Panna Młoda, która wychodzi z mojego gabinetu jest NAJPIĘKNIEJSZA!

Jak wspominałam, istnieje coś takiego, jak klasyczny makijaż ślubny. Perfekcyjna cera. Pastelowy cień na powiekach. Delikatnie podkreślone oczy. Muśnięte różem policzki. Subtelny kolor na ustach. A wszystko zrobione tak, by przetrwało do białego rana. I – co równie ważne – aby równie dobrze wyglądało i na żywo, i na zdjęciach.

Oczywiście, są Panny Młode, które stawiają na bardziej wyrazisty look. Ciemny cień i zdecydowanie podkreślone oczy? Szminka w kolorze fuksji albo purpury? Czemu nie 🙂 ?

Jakiekolwiek przyszła Panna Młoda ma oczekiwania i pomysły, zawsze doradzam jej umówienie się na makijaż próbny. A już w przypadku tych, które w Dniu Ślubu chcą zaeksperymentować z jakimś odważniejszym lookiem jest to absolutna konieczność! Makijaż próbny ma wiele plusów – dzięki niemu, przekonasz się, czy Twój pomysł na pewno jest dobry; przekonasz się, jak trwały jest makijaż; zaoszczędzisz sobie stresu w Dniu Ślubu. A jeśli okaże się, że Twoja wizja nie sprawdziła się w praktyce – mamy mnóstwo czasu na wymyślenie i wypróbowanie czegoś innego!

Nie ukrywam, że robienie makijażów ślubnych to jedno z najprzyjemniejszych zadań w mojej pracy. Uwielbiam emocje i jedyną w swoim rodzaju atmosferę Dnia Ślubu (mój Ślub jeszcze przede mną, ech…:) ).Dlatego, aby wykonać makijaż ślubny jestem gotowa przebyć wiele kilometrów – jak na razie, moja najdłuższa tego typu wycieczka zaprowadziła mnie do Białogardu (758 km od Krakowa), ale chętnie pobiję ten rekord 🙂 W moim gabinecie czy w domu Klientki – nawet daleko poza Krakowem – w dniu Twojego Ślubu jestem do Twojej dyspozycji. ZAPRASZAM 🙂

Leave A Comment

You must be logged in to post a comment.

Top