XXIX Małopolskie Targi Ślubne

Kochani 31.01.2016 zawitałyśmy na XXIX edycji Targów Ślubnych, które odbyły się w Centrum Targowym Chemobudowa Kraków – przy ul. Klimeckiego 14, przy stoisku nr 45. Ależ to było przeżycie!

W ciągłym ruchu, wśród ludzi, czyli to co lubimy najbardziej!

Przyszłe Panny Młode ich mamy i przyjaciółki mogły dowiedzieć się wszystkiego o makijażu ślubnym oraz otrzymać drobny upominek od Dream Factory.  Udzieliłyśmy wielu porad, umówiłyśmy się na makijaże próbne.Dodatkowo Panie  mogły również wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania był dowolny zabieg  pielęgnacyjny na twarz z THALGO, manicure hybrydowy oraz pedicure hybrydowy.

 

Dziękuję wszystkim Panią, które zainteresowały się naszą ofertą i wyraziły chęć wykonania makijażu w naszym salonie. Wszystkich, którzy nie zdążyli zjawić się na Targach, zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Mój kalendarz pęka od terminów ale już nie mogę doczekać się tych szalonych ślubnych miesięcy!

Na wszystkich czekały słodkie zeberkowe krówki:)

 

Wyniki konkursu już niebawem!

 

Wszystkim,  którzy zatrzymali się przy naszym stoisku serdecznie dziękujemy  i zapraszamy do naszego salonu oraz do skorzystania z promocji -30zł na dowolny zabieg pielęgnacyjny z THALGO oraz 60 zł na pierwszą wizytę na manicure hybrydowy.

 

Anna Kołodziejczyk

Leave A Comment

You must be logged in to post a comment.

Top